Як вам наш новый дизайн?
Результати
Консультант

Поставте запитання
Головна »Приватним інвесторам»Спільне інвестування

Спільне інвестування

Сучасний ринок відкриває перед Вами як інвестором різноманітні можливості, щоб «робити гроші на грошах». Серед них:

Перший варіант, безумовно, є найпростішим та найменш ризикованим, та якщо Ви прагнете заробити, а не просто захистити свої кошти від інфляції, відсотки за депозитом Вас точно не влаштують!

Самостійна діяльність на валютному ринку чи ринку цінних паперів забезпечить Вам повний контроль над ризиками та надасть можливість вивільняти частину інвестованих коштів на термінові потреби у будь-який момент, проте така діяльність вимагає глибоких знань ринку та спеціальних навичок… Виникає кілька запитань до Вас: Чи готові Ви опанувати іще одну професію? Чи зможете проявити у новій сфері такий рівень професіоналізму, який Ви, без сумніву, демонструєте у Вашій основній сфері діяльності? Чи маєте Ви на це час? Чи не простіше довіритись таким самим професіоналам фінансового ринку, яким є Ви у своїй діяльності?

Третій та четвертий варіанти також вимагають попереднього вивчення ринку, набагато більших коштів, аніж попередні, та є надзвичайно ризикованими, при цьому слід зазначити, що результати та прибутки, у випадку успішної діяльності, є також набагато вагомішими.

Спільне інвестування є  новою можливістю для кожного українського потенційного інвестора. За рахунок залучення ресурсів багатьох приватних та юридичних осіб інвестиційні фонди різних типів та видів дають кожному із Вас унікальну можливість заробляти більше, довіривши свої кошти кваліфікованим компаніям на ринку – компаніям з управління активами (КУА). Звичайно, слід усвідомлювати , що ризики залишаються чималі, адже від правильності рішення КУА залежатиме вартість активів фонду, а отже, і Вашого прибутку.

Особливості індивідуального інвестування:

Ваша участь у спільному інвестуванні це:

Вища дохідність – на відміну від банківських депозитів, інвестори Фонду є його співвласниками та отримують весь дохід від інвестицій за вийнятком витрат, пов’язаних з управлінням Фонду. В той же час Фонд є великим гравцем на ринку та має можливості інвестування на вигідніших умовах ніж окремі інвестори.

Мінімізація ризику – Фонди зазвичай диверсифікують свої портфелі, вкладаючи кошти у різні види активів тим самим мінімізуючи ризики. Така стратегія використовується при великих об’ємах інвестицій, а отже не завжди можлива для окремих інвесторів. Навіть великі корпорації не завжди мають можливість щоденно відслідковувати зміни ринкових котирувань та робити постійну переоцінку портфелю, як цим професійно займається компанія з управління активами.

Зручність – Поклавшись на професіоналізм інвестиційних менеджерів означає, що Вам немає необхідності самостійно вивчати специфіку Фондового ринку, слідкувати за змінами котирувань на цінні папери щоденно, а іноді навіть щогодинно. Замість цього Ви регулярно отримуєте звіти про діяльність Фонду та стан Ваших інвестицій. Інша важлива перевага Фондів, це можливість продати Ваші акції/інвестиційні сертифікати у зручний для Вас час.

Надійність – Ви можете бути впевнені, що Ваші права як інвестора захищені Законом України Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні Фонди). Усі аспекти діяльності компанії з управління чітко регулюються Державною комісією з цінних паперів та Фондового ринку, банком-зберігачем активів Фонду, а також аудитором Фонду. Ви можете також мати певний рівень контролю над інвестиційним процесом, ставши членом Спостережної ради Фонду.

Більш детальна інформація…