Як вам наш новый дизайн?
Результати
Консультант

Поставте запитання
Головна »Приватним інвесторам»Довірче управління

Довірче управління

Основною метою довірчого управління є збереження і приріст коштів клієнта при забезпеченні оптимального рівня ризиків. При цьому основними принципами управління є — надійність, збереження, ліквідність, прибутковість та диверсифікованість.

Участь у довірчому управлінні надає Вам наступні переваги:

Процедура роботи з довірчого управління:

Крок 1.

Укладання  клієнтом генерального договору комісії з Компанією (угоди будуть здійснюватися на основі заявок) - у випадку, якщо буде формуватися портфель не тільки із цінних паперів фондів Компанії.

Крок 2.

Підписання інвестиційної декларації та тарифів, у якій буде визначена стратегія управління, сума, терміни, винагорода та інші параметри.

Крок 3.

Видача клієнтом двох довіреностей представнику Компанії – на управління рахунком у цінних паперах і на підписання заявок до договору комісії.

Крок 4.

Перерахування клієнтом грошових коштів на банківський рахунок Компанії за генеральним договором комісії.

Крок 5.

Формування портфеля і подальше управління ним у відповідності з інвестиційною декларацією.

Крок 6.

Надання щомісячних звітів і звітів на вимогу клієнта.

Крок 7.

За підсумками місяця підписання акту, по якому буде стягуватися фіксована частина винагороди зазначена в інвестиційній декларації – у випадку якщо буде формуватися портфель не тільки із цінних паперів фондів Компанії.

Крок 8.

За підсумками звітного періоду підписання акту, по якому буде стягуватися премія, зазначена в інвестиційній декларації - у випадку якщо буде формуватися портфель не тільки із цінних паперів фондів Компанії.