Як вам наш новый дизайн?
Результати
Консультант

Поставте запитання
Головна »Спільне інвестування»Як стати учасником фонду

Як стати учасником фонду

Фізична особа:

 1. Ви обираєте найбільш  вигідний для Вас фонд.
 2. Ви оформлюєте Заявку на купівлю цінних паперів обраного Вами  фонду та надсилаєте нам її  електронною поштою (web@ukrfunds.com.ua) або факсом.
 3. При відвідинах офісу компанії КУА АПФ «Українські Фонди»  Ви надаєте наступні документи:
  • оригінал паспорту;
  • оригінал довідки про привласнення ідентифікаційного номера;
  • копію довідки з банку з реквізитами рахунку в національній валюті України;
  • копію довідки від Зберігача з реквізитами рахунку в цінних паперах. За відсутності рахунку в цінних паперах Ви можете відкрити його в Компанії;
  • згода дружини (чоловіка) на інвестицію, завірена нотаріально. Якщо Ваша дружина (чоловік) мають можливість приїхати разом з Вами до нас в офіс для підписання Договору, то завіряти у нотаріуса згоду на інвестицію не потрібно - воно буде складено і підписане в офісі разом з Договором. Ваша дружина (чоловік) також повинні мати при собі оригінал паспорту і довідки про привласнення ідентифікаційного номера;
 4. Ви підписуєте оригінал Заявки і укладаєте Договір куплі-продажі цінних паперів фонду.
 5. Ви здійснюєте оплату цінних паперів фонду за Договором куплі-продажі в будь-якому банківському відділенні готівковим або безготівковим платежем.
 6. Ви надаєте своєму Зберігачу один екземпляр оригінала Договору куплі-продажу цінних паперів і на підставі цього Договору даєте розпорядження про зарахування цінних паперів фонду на Ваш рахунок в цінних паперах.
 7. Не пізніше семи календарних днів з моменту оплати відбувається зарахування цінних паперів фонду на Ваш рахунок у цінних паперах відкритий на Ваше ім’я у Зберігача.

Юридична особа:

 1. Ви обираєте найбільш  вигідний для Вас фонд.
 2. Ви оформлюєте Заявку на купівлю цінних паперів обраного Вами  фонду та надсилаєте її нам електронною поштою (web@ukrfunds.com.ua) або факсом.
 3. При відвідинах офісу компанії КУА АПФ «Українські Фонди»  Ви надаєте наступні документи:
  • оригінал Заявки;
  • нотаріально засвідчену копію Свідоцтва про державну реєстрацію;
  • нотаріально засвідчені копії засновницьких документів (Статут і Засновницький договір зі всіма змінами і доповненнями до них);
  • документ, підтверджуючий обрання (призначення) посадових осіб, які мають право діяти від імені юридичної особи без доручення, або нотаріально завірену копію такого документа;
  •  у випадку  якщо від імені юридичної особи діє уповноважена особа за дорученням,  то надаються нотаріально завірене доручення або нотаріально завірена копія такого доручення;
  • копію довідки з банку з реквізитами рахунку в національній валюті України;
  • копію довідки з реквізитами рахунку в  цінних паперах у Зберігача. За відсутності рахунку в цінних паперах Ви можете відкрити його в Компанії;
  • копію довідки про взяття на облік платника податків - Форма №4-ОПП;
  • нотаріально завірену копію ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів (за наявності);
  • паспорт і довідку про привласнення ідентифікаційного номера керівника або уповноваженого представника (особи,  що підписує документи).
 4. Ви укладаєте Договір купівлі-продажу цінних паперів фонду.
 5. Ви здійснюєте оплату цінних паперів фонду за Договором куплі-продажі.
 6. Ви надаєте своєму Зберігачу  один екземпляр оригінала Договору куплі-продажі цінних паперів і, на підставі якого даєте розпорядження про зарахування цінних паперів фонду на Ваш рахунок в  цінних паперах .
 7. Не пізніше семи календарних днів з моменту оплати цінних паперів відбувається зарахування цінних паперів фонду на Ваш рахунок в цінних паперах у Зберігача.

Якщо Ви не маєте можливості відвідати наш офіс, Ви можете переслати пакет документів поштою, заздалегідь погодивши це з фінансовими консультантами КУА АПФ «Українські Фонди».   (web@ukrfunds.com.ua)