Як вам наш новый дизайн?
Да, дуже красивый 9.10%
Хороший 19.01%
Нормальный 16.59%
Средний 15.44%
Так себе 15.90%
Ужасен Ужасен Ужасен Ужасен 19.24%
Свой вариант  4.72%
Консультант

Поставте запитання
Головна »Про компанію

Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів «УКРАЇНСЬКІ ФОНДИ», створене у листопаді місяці 2006 року.

Компанія надає повний набір послуг, пов‘язаних із недержавним пенсійним забезпеченням (включаючи створення і обслуговування недержавних пенсійних фондів для клієнтів, розробку корпоративних пенсійних програм). Також діяльність Компанії пов’язана з оптимізацією управління фінансовими ресурсами клієнтів за допомогою створених для них інвестиційних фондів, і операцій з цінними паперами.

Довіра партнерів та клієнтів Компанії побудована на репутації Компанії та високому професіоналізмі її команди. Наша присутність в сегменті надання фінансових послуг підкріплена досвідом управління відомими компаніями на фондовому ринку та роботою на керівних посадах центральних органів державної влади.

Сьогодні Компанія є однією з небагатьох компаній на ринку України, яка надає високий рівень послуг у сфері управління активами інституційних інвесторів, а також обслуговування недержавних пенсійних фондів і забезпечує високу відповідну ефективність діяльності всіх фондів, що знаходяться  в управлінні Компанії.

Наші клієнти:

Ринкові позиції:

Відносини з Суспільством:

Для здійснення своєї діяльності Компанія отримала:

cвідоцтво  про включення до державного реєстру фінансових установ, які надають фінансові послуги на ринку цінних паперів №969 від 24.01.2007;

свідоцтво про реєстрацію фінансової установи  АА№43 від 23.12.2008;

ліцензію ДКЦПФР на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку від 23.12.2011 АГ №580049 (безстрокова),

ліцензію Держфінпослуг на провадження діяльності з адміністрування від 18.06.2008 АБ №115986 (безстрокова)

Засновники компанії